ONLINE
KATALOG
Online Katalog
BİLGİ TALEP
FORMU

HAKKIMIZDA

ESTA İNŞAAT

Teknik tecrübesiyle kaliteyi ilke edinen ESTA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kendini kısa süre içerisinde inşaat sektöründe önemli bir noktaya taşımıştır. ESTA İNŞAAT, geleceğe yatırım yapılmasının gereğine inanan, yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen, tamamlanmış ve devam eden projeleriyle yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen bir şirket olarak inşaat sektörünün dinamik taşlarından biri olmayı başarmıştır.

İnşaat sektöründe ESTA İNŞAAT. bugüne kadar 5000 konut,1 adet AVM, 3 adet Ticaret Merkezi,1 adet 32 Derslikli İlköğretim Okulu,5 adet Cami ve 4 adet Sosyal donatı inşaatı yapımını üstlenmiştir.

ESTA İNŞAAT olarak 2012 yılından itibaren ESTAPARK SULUOVA ve ESTAPARK GÜMÜŞHACIKÖY projeleri ile özel ve lüks yaşam alanları inşa ettiğimiz AMASYA bölgesinde son olarak ESTAPARK EXCLUSIVE projesiyle yaşam alanları oluşturmaya devam etmekteyiz. Bu doğrultuda taşıdığımız sorumluluk anlayışı ve ideallerimiz ışığında, müşteri memnuniyetini, kalite ve güvenirliğimizi yansıtan her proje mutluluğumuzu arttırıyor ve gelecek hayatları güvenle inşa etmeye devam ediyoruz.

ESTAPARK WEB SİTESİ